Turkish English Georgian German Russian Ukrainian Arabic



Uğurlu Makine
star star star star star

Allison Şanzıman


ŞANZIMANLAR

Allison Transmission, tam otomatik şanzımanlar için yedek parça desteği sunuyoruz..

Allison şanzımanları, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde ve kırsal alanlarda çok farklı uygulamalar için kullanılıyor. Atık toplamadan  dağıtıma, madencilik kamyonlarından okul otobüslerine kadar tüm farklı  görevlerde, müşteriler Allison'a güveniyor.ve tercih ediyor.

Allison tam otomatik şanzımanların (“Allison Otomatikler”) üstün özellikleri ve sağladıkları avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.



Allison şanzımanları (transmission) için yedek parça ve servis hizmet desteği sunan Uğurlu makina size hizmet etmekten onur duyar,






Cummins Motor Parçaları






Firmamız Cummıns motor modellerine uygun olarak belirtilen yedek parçaları stoklarında bulundurmaktadır. Cummıns motor yedek parça konusunda deneyimli elemanları ve aynı zamanda geniş katalog desteğiyle siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Cummıns motor ile ilgili sattığımız Piston, Segman, Gömlek, Contalar, Siboplar, Kranklar, Eksantrik mili, Turbo, Su pompası, Devirdaym, Ana yatak, Kol yatak, Eksantrik burcu, Kol burcu, Ön arka kapak, Ön arka krank keçesi, Dişliler, keçeler, Komprasör, Marş motoru, Alternatör, Filitreler, Kayışlar, Külbütör kapakları, Selenoıdler, Motor yağ soğutucu, Emniyet valfi, Müşirler, Sensörler, Acuatör, Governor, Elektronik kartları, Ve bu gruplara bağlı yedek parçalar. stoklarımızda mevcut olup derhal teslimdir.


JCB Yedek Parça





Uğurlu Makine sektöründe ki 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle,JCB İş makinaları için yedek parçası satmaktayız.Orjinal ve alternatif yedek parça hizmetiyle sizlere ekonomik açıdanda seçenek sunmaktayız.İstanbul Ataşehirde olan depomuz sayesinde istediğiniz her noktaya kolaylıkla ulaşmaktayız.JCB.3XC 4CX İş makinalarının tüm yedek parçaları ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Carraro Yedek Parça


FİRMAMIZ CARRARO MARKA ŞANZUMAN VE DİFERANSİYEL GRUPLARININ YEDEK PARÇALARINI GENİŞ STOK İMKANIYLA SATMAKTIR.


 144350 1 Tromba trave SX Beam trumpet LH
 021558 2 Tappo M10x1 Plug M10x1
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 028562 4 Anello OR O.ring
 141012 1 Cilindro freno SX Brake cylinder LH
 028526 2 Anello OR O.ring
 140132 1 Tubo ricircolo aria Pipe
 146412 1 Corpo centrale Central body
 141013 1 Cilindro freno DX Brake cylinder RH .
 104988 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 121618 1 Prolunga sfiato Breather pipe
 144351 1 Tromba trave DX Beam trumpet RH
 131954 2 Bronzina Bush
 025311 2 Anello tenuta Seal ring
 020993 22 Vite M14x140 Bolt M14x140
 021314 2 Vite M12x130 Bolt M12x130
 145263 2 Tappo Plug
 023838 4 Rivetto 4.8x6 Rivet 4.8x6
 140647 2 Riga chiusura foro olio Plate
 028500 8 Anello OR O.ring
 116792 2 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 134522 2 Tappo D26x8 Plug D26x8
 021580 2 Tappo M8x1 Plug M8x1
 066941 1 Kit coppia conica Z=15/37 Bevelgear/pinion Z=15/37
 113717 1 Rondella fermo ghiera Lockwasher 066941
 115054 1 Ghiera M40x1.5 Ring nut M40x1.5 066941
 125829 2 Rondella Washer 066941
 138692 1 Distanziale elastico Collapsible spacer 066941
 134186 - Spessore 2.50mm Shim 2.50mm
 134187 - Spessore 2.60mm Shim 2.60mm
 134188 - Spessore 2.70mm Shim 2.70mm
 134189 - Spessore 2.80mm Shim 2.80mm
 134190 - Spessore 2.90mm Shim 2.90mm
 134191 - Spessore 3.00mm Shim 3.00mm
 134192 - Spessore 3.10mm Shim 3.20mm
 134193 - Spessore 3.20mm Shim 3.30mm
 134194 - Spessore 3.30mm Shim 3.30mm
 134195 - Spessore 3.40mm Shim 3.40mm
 027351 1 Cuscinetto Bearing
 027350 1 Cuscinetto Bearing
 024789 1 Anello seeger D34 Snap ring D34
 146048 1 Disco freno + flangia Brake disc + flange
 145050 1 Anello di tenuta Seal ring
 028532 1 Anello OR O.ring
 123402 1 Rondella Washer
 066572 1 Kit ingr. differenziale Differential kit
 133035 2 Perno Shaft 066572
 117171 4 Rondella spallamento Thrust washer 066572
 133036 2 Controdisco Drive plate 066572
 138651 4 Piolo Pin
 028219 4 Anello OR O.ring
 131592 1 Manicotto scorrevole Sleeve
 128440 2 Vite M6x10 (Atbl.) Bolt M6x10 (Self lock.)
 125445 2 Ghiera M104x2 Ring nut M104x2
 027367 2 Cuscinetto Bearing
 131747 2 Bronzina Bush
 117569 2 Spina D12x40 Pin D12x40
 138654 1 Scatola differenziale Differential housing
 125551 10 Vite M12x90 (Atbl.) Bolt M12x90 (Self lock.)
 020807 2 Vite M8x80 Bolt M8x80
 030720 1 Tappo Plug
 139131 1 Supporto Support
 028527 1 Anello OR O.ring
 028121 2 Anello OR O.ring
 139139 1 Pistone bloc. diff. Piston
 024776 2 Anello seeger Snap ring
 139141 1 Perno Shaft
 139140 1 Bussola Bush
 125756 2 Molla Spring
 130311 1 Forcella Fork
 028557 1 Anello OR O.ring
 129032 1 Distanziale Spacer
 126143 1 Coperchio Cover
 020793 2 Vite M8x30 Bolt M8x30
 066748 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 143874 6 Disco freno Brake plate
 136155 6 Controdisco freno Brake drive-plate
 136648 2 Mozzo traino freno Hub
 134740 2 Controdisco freno Brake drive-plate
 066616 2 Kit ritorno pistone Brake mechanism return kit
 141259 2 Pistone freno Brake piston
 133757 2 Anello OR O.ring
 139231 2 Anello OR O.ring
 139629 2 Semiasse Half-shaft
 068045 1 Kit mozzo ruota Wheel hub assy
 119907 20 Prigioniero Stud 068045
 047702 2 Anello tenuta Seal ring
 118370 4 Cuscinetto Bearing
 028579 2 Anello OR O.ring
 125233 2 Anello Ring
 125190
 119906
 139738 2 Corona epicicloidale Z77 Crown gear Z77
 139633 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 066570 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier assy
 138778 6 Rondella Washer
 028301 37.2 Rullini (a decine) Needle bearings (by tens)
 138689 6 Ralla Thrust washer
 125229 6 Vite M10x50 Bolt M10x50
 138691 6 Ralla Thrust washer
 028370 0.6 Rullini (a decine) Needle bearings (by tens)
 138690 6 Ralla Thrust washer
 138736 6 Ingranaggio Z31 Gear Z31
 131299 2 Bussola Bush
 024877 2 Anello seeger Snap ring
 138735 2 Semiasse con ingr. Z=13 Half-shaft with gear Z=13
 146047 1 Pinza freno Brake caliper
 146046 1 Flangia pinza freno Flange
 021368 8 Vite M12x35 Screw M12x35
 121710 1 Spina D12x25 Pin D12x25
 146374 1 Supporto cavo Cable bracket
 021477 2 Vite Screw
 384656 2 Tromba trave Beam trumpet
 021558 2 Tappo M10x1 Plug M10x1
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 028562 4 Anello OR O.ring
 134522 2 Tappo D26 Plug D26
 116792 2 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 141012 1 Cilindro freno SX Brake cylinder LH
 021580 2 Tappo M8x1 Plug M8x1
 028500 8 Anello OR O.ring
 145263 2 Tappo Plug
 140647 2 Riga chiusura foro olio Plate
 023838 4 Rivetto 4.8x6 Rivet 4.8x6
 146412 1 Corpo centrale Central body
 141013 1 Cilindro freno DX Brake cylinder RH
 021314 2 Vite M12x130 Bolt M12x130
 020993 22 Vite M14x140 Bolt M14x140
 025311 2 Anello tenuta Seal ring
 131954 2 Bronzina Bush
 121618 1 Prolunga sfiato Breather pipe
 104988 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 028526 2 Anello OR O.ring
 140132 1 Tubo ricircolo aria P
 068911 1 Kit coppia conica Z=15/37 Bevelgear/pinion Z=15/37
 384467 1 Distanziale Spacer 068911
 125829 2 Rondella Washer 068911
 138692 1 Distanziale elastico Collapsible spacer 068911
 027351 1 Cuscinetto Bearing
 134186 - Spessore 2.50mm Shim 2.50mm
 134187 - Spessore 2.60mm Shim 2.60mm
 134188 - Spessore 2.70mm Shim 2.70mm
 134189 - Spessore 2.80mm Shim 2.80mm
 134190 - Spessore 2.90mm Shim 2.90mm
 134191 - Spessore 3.00mm Shim 3.00mm
 134192 - Spessore 3.10mm Shim 3.20mm
 134193 - Spessore 3.20mm Shim 3.30mm
 134194 - Spessore 3.30mm Shim 3.30mm
 134195 - Spessore 3.40mm Shim 3.40mm
 027350 1 Cuscinetto Bearing
 145050 1 Anello di tenuta Seal ring
 384596 1 Disco freno + flangia Brake disc + flange
 028524 1 Anello OR O.ring
 384611 1 Rondella Washer
 145262 1 Dado M30x2 Nut M30x2
 068568 1 Kit ingr. differenziale Differential kit
 133035 2 Perno Pin 068568
 117171 4 Ralla rasamento Thrust washer 068568
 133036 2 Ralla rasamento Thrust washer 068568
 138651 4 Piolo Pin
 028219 4 Anello OR O.ring
 025077 1 Anello Ring
 131592 1 Manicotto scorrevole Sleeve
 027367 2 Cuscinetto Bearing
 125445 2 Ghiera M104x2 Ring nut M104x2
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 129118 2 Placchetta fermo ghiera Locking plate
 131747 2 Bronzina Bush
 125551 10 Vite M12x90 Bolt M12x90
 138654 1 Scatola differenziale Differential housing
 117569 2 Spina D12x40 Pin D12x40
 020807 2 Vite M8x80 Bolt M8x80
 030720 1 Tappo Plug
 139131 1 Supporto Support
 028527 1 Anello OR O.ring
 028121 2 Anello OR O.ring
 139139 1 Pistone bloc. diff. Piston
 024776 2 Anello seeger Snap ring
 139141 1 Perno Shaft
 139140 1 Bussola Bush
 125756 2 Molla Spring
 130311 1 Forcella Fork
 028557 1 Anello OR O.ring
 129032 1 Distanziale Spacer
 126143 1 Coperchio Cover
 020793 2 Vite M8x30 Bolt M8x30
 024877 2 Anello seeger D.36 Snap ring D.36
 131299 2 Bussola di collegamento Bush
 138735 2 Semiasse Z13 Half shaft Z13
 139629 2 Semiasse L=793 Half shaft L=793
 066616 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 143874 6 Disco freno Brake plate
 136155 6 Controdisco freno Brake drive plate
 136648 2 Mozzo traino freno Hub
 134740 2 Controdisco freno Brake drive plate
 066748 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 141259 2 Pistone freno Brake piston
 133757 2 Anello Quadring Quadring
 139231 2 Anello Quadring Quadring
 068912 1 Kit mozzo ruota Wheel hub assy
 119907 20 Prigioniero Stud 068912
 047702 2 Anello tenuta Seal ring
 141604 4 Cuscinetto Bearing
 028579 2 Anello OR O.ring
 148284 2 Distanziale Spacer
 125233 2 Anello elastico Circlip
 146257 2 Ghiera M90x2 Ring nut M90x2
 139738 2 Corona epicicloidale Z77 Crown gear Z77
 145994 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier assy
 138778 6 Rondella Washer
 028301 37.2 Rullini (a decine) Needle bearings (by tens)
 138689 6 Ralla di fermo Locking thrust washer
 138736 6 Ingranaggio Z31 Gear Z31
 644650 6 Ralla Thrust washer
 125229 6 Vite M10x50 Bolt M10x50
 149826 1 Pinza freno Brake caliper
 048645 1 Kit riparazione freno Brake repair kit 149826
 049465 1 Kit riparazione camme Cam repair kit 149826
 048646 1 Kit pastiglie Pad kit 149826
 021368 8 Vite M12x35 Bolt M12x35
 121710 1 Spina D12x25 Pin D12x25
 380399 1 Flangia pinza freno Brake caliper flange
 146374 1 Supporto Support
 021477 2 Vite Bolt
 145596 1 Trave Axle housing
 145106 2 Anello tenuta Seal ring
 143725 2 Boccola Bushing
 021558 1 Tappo M10x1 Plug M10x1
 125813 2 Molla tazza Belleville washer
 144557 2 Boccola Bush
 123726 2 Snodo sferico Spherical joint
 128630 2 Molla tazza Belleville washer
 144867 1 Calotta SX Swivel housing LH
 022437 2 Dado M18x1,5 Nut M18x1,5
 134036 2 Asta guida Steering arm assy
 351219 2 Tirante Tie rod 134036
 022183 2 Dado M18x1.5 Nut M18x1.5 134036
 350440 2 Snodo sferico Ball joint 134036
 021696 6 Vite M16x70 Bolt M16x70
 143530 1 Martinetto Steering cylinder
 049311 1 Kit guarnizioni Seals kit 143530
 049218 1 Stelo completo Rod 143530
 049313 1 Testata martinetto SX Cylinder head L.H. 143530
 049312 1 Testata martinetto DX Cylinder head R.H. 143530
 024210 2 Ingrassatore M6x1 Greaser nipple M6x1
 126921 14 Vite M12x30 Bolt M12x30
 128904 2 Perno snodo sup. Upper king pin
 144866 1 Calotta DX Swivel housing RH
 128881 2 Perno snodo inf. Lower king pin
 126922 6 Vite M14x35 Bolt M14x35
 024211 2 Ingrassatore M6x1, 45° Greaser nipple M6x1 , 45°
 047703 2 Anello di tenuta Seal ring
 134293 2 Cuscinetto Bearing
 143175 2 Mozzo ruota Wheel hub
 028550 2 Anello OR O.ring
 143682 2 Cuscinetto Bearing
 143173 2 Ralla Thrust washer
 126921 6 Vite M12x30 Bolt M12x30
 143531 2 Coperchio mozzo ruota Wheel hub cover
 021558 2 Tappo M10x1 Plug M10x1
134036 - Asta guida Steering arm assy -
- 351219 Tirante Tie rod 1
- 022183 Dado M18x1.5 Nut M18x1.5 1
- 350440 Snodo sferico Ball joint 1
143530 - Martinetto Steering cylinder -
- 049311 Kit guarnizioni Seals kit 1
- 049218 Stelo completo Rod 1
- 049313 Testata martinetto SX Cylinder head L.H. 1
- 049312 Testata martinetto DX Cylinder head R.H. 1
 138424 1 Trave Axle housing
 143725 2 Boccola Bush
 104988 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 125813 2 Molla tazza Belleville washer
 144557 2 Boccola Bush
 118504 2 Bronzina Bush
 126398 2 Anello di tenuta Oil seal ring
 027692 2 Snodo sferico Spherical joint
 128629 2 Molla tazza Belleville washer
 087660 2 Spina D.15x35 Pin D.15x35
 140077 1 Supporto differenziale Differential support
 126022 4 Vite Bolt
 072235 4 Bussola di centraggio Centering bush
 092270 2 Tappo M22x1,5 Oil plug M22x1,5
 125827 10 Vite M12x1.75x33 Bolt M12x1.75x33
 117339 1 Spina D.16x40 Pin D.16x40
 130168 2 Asta di guida Steering arm assy
 350440 2 Snodo sferico Spherical joint 130168
 022183 2 Dado M18x1,5 Nut M18x1,5 130168
 350669 2 Tirante Steering arm 130168
 147241 1 Martinetto Steering cylinder
 141082 2 Bussola Bush
 145073 2 Vite M18x95 Bolt M18x95
 024210 2 Ingrassatore M6x1 Greaser nipple M6x1
 126921 16 Vite M12x1.75x30 (Atbl.) Bolt M12x1.75x30
 128904 2 Perno snodo King pin
 144383 1 Calotta SX Swivel housing LH
 022437 2 Dado M18x1,5 (Atbl.) Nut M18x1,5 (Self lock.)
 128903 2 Perno snodo King pin
 024211 2 Ingrassatore M6x1 Greaser nipple M6x1
 144485 2 Anello di tenuta Oil seal ring
 125390 2 Bronzina Bush
 049943 2 Testa martinetto Cylinder head 147241
 049963 1 Stelo Rod 147241
 049944 1 Kit guarnizioni Oil seal kit 147241
 022129 2 Dado M16 Nut M16
 127223 2 Vite M16x75 Bolt M16x75
 144382 1 Calotta DX Swivel housing RH
 113717 1 Rondella fermo ghiera Lockwasher 068215
 115054 1 Ghiera serraggio M40x1,5 Ring nut M40x1,5
 125829 2 Rondella 50x40.5x2 Washer 50x40.5x2
 125806 1 Distanziale elastico Collapsible spacer
 068215 1 Kit coppia conica Z 15/31 Bevel gear/Pinion set 15/31
 132265 - Spessore 2.50mm Shim 2.50mm
 132266 - Spessore 2.60mm Shim 2.60mm
 132267 - Spessore 2.70mm Shim 2.70mm
 132268 - Spessore 2.80mm Shim 2.80mm
 132269 - Spessore 2.90mm Shim 2.90mm
 132270 - Spessore 3.00mm Shim 3.00mm
 132271 - Spessore 3.10mm Shim 3.10mm
 132272 - Spessore 3.20mm Shim 3.20mm
 132273 - Spessore 3.30mm Shim 3.30mm
 132274 - Spessore 3.40mm Shim 3.40mm
 027350 2 Cuscinetto Bearing
 134363 1 Anello di tenuta 35X52X16 Oil seal ring 35x52x16
 136868 1 Flangia Flange
 020746 6 Vite M6x16 Bolt M6x16
 066161 1 Kit ingr. differenziale Differential kit
 120361 1 Spina D7x40 Pin D7x40 066161
 115731 1 Perno Shaft 066161
 115730 2 Rondella spallamento Thrust washer 066161
 027309 2 Cuscinetto Bearing
 107400 2 Ghiera M94x2 Ring nut M94x2
 129118 2 Fermo ghiera Locking plate
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 125552 12 Vite M10x75 Bolt M10x75
 137972 1 Scatola differenziale Differential housing
 143204 1 Doppio giunto DX Double joint DH
 044145 1 Forcella (lato differenziale) Fork (diff. Side) 143205
 044144 1 Forcella (lato differenziale) Fork (diff. Side) 143204
 046196 2 Corpo centrale Central body 143204-5
 046252 4 Crociera Spider 143204-5
 040822 16 Anello d'arresto Lockring 143204-5
 046254 2 Forcella (lato ruota) Fork (wheel hub) 143204-5
 139657 2 Rondella rasamento Thrust washer
 134197 2 Rondella rasamento Thrust washer
 024800 2 Anello seeger D45 Snap ring D45
 047703 2 Anello di tenuta Oil seal ring
 134293 4 Cuscinetto Bearing
 065964 2 Kit mozzo ruota Wheel hub kit
 123563 16 Prigioniero Stud 065964
 028603 2 Anello OR O.ring
 125344 2 Anello Ring
 139453 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 125452 2 Corona epicicloidale Crown gear
 127994 16 Bussola di centraggio Centering bush
 128658 16 Vite M10x45 (Atbl.) Bolt M10x45 (Self lock.)
 065587 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier assy
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 125455 6 Ingranaggio Z=23 Gear Z=23
 028299 18 Rullini (a decine) Needle bearing (by tens)
 115634 6 Ralla 55x34.6x1.5 Washer 55x34.6x1.5
 024789 6 Anello seeger D.34 Snap ring D.34
 123318 2 Ralla satelliti Thrust washer
 150035 1 Tromba trave SX LH Beam trumpet
 021558 2 Tappo M10x1 Plug M10x1
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 028562 4 Anello OR O.ring
 144336 1 Cilindro freno SX LH Brake cylinder
 028526 2 Anello OR O.ring
 140132 1 Tubo ricircolo olio Pipe
 139544 1 Corpo centrale Central body
 144337 1 Cilindro freno DX RH Brake cylinder .
 104988 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 121618 1 Prolunga sfiato Breather pipe
 150036 1 Tromba trave DX RH Beam trumpet
 131954 2 Bronzina Bush
 025311 2 Anello tenuta Seal ring
 020993 22 Vite M14x140 Bolt M14x140
 021314 2 Vite M12x130 Bolt M12x130
 030803 2 Tappo Plug
 023838 4 Rivetto 4.8x6 Rivet 4.8x6
 140647 2 Riga chiusura foro olio Plate
 028500 8 Anello OR O.ring
 021579 1 Tappo 3/4-16 Plug 3/4-16
 066941 1 Coppia conica 15/37 Bevel gear/pinion set 15/37
 113717 1 Rondella fermo ghiera Lockwasher 066941
 115054 1 Ghiera M40x1.5 Ring nut M40x1.5 066941
 125829 2 Rondella 50x40.5x2 Washer 50x40.5x2 066941
 138692 1 Distanziale elastico Collapsible spacer 066941
 134186 - Spessore 2.50 mm Shim 2.50 mm
 134187 - Spessore 2.60 mm Shim 2.60 mm
 134188 - Spessore 2.70 mm Shim 2.70 mm
 134189 - Spessore 2.80 mm Shim 2.80 mm
 134190 - Spessore 2.90 mm Shim 2.90 mm
 134191 - Spessore 3.00 mm Shim 3.00 mm
 134192 - Spessore 3.10 mm Shim 3.10 mm
 134193 - Spessore 3.20 mm Shim 3.20 mm
 134194 - Spessore 3.30 mm Shim 3.30 mm
 134195 - Spessore 3.40 mm Shim 3.40 mm
 027351 1 Cuscinetto Bearing
 027350 1 Cuscinetto Bearing
 024789 1 Anello seeger D.34 Snap ring D.34
 144332 1 Flangia Flange
 145050 1 Anello di tenuta 62x92x14 Oil seal 62x92x14
 028532 1 Anello OR O.ring
 123402 1 Rondella Washer
 066758 1 Kit ingr. differenziale Differential kit
 133036 2 Controdisco bloc. diff. Diff. counter disc
 024430 1 Spina D8x40 Pin D8x40
 127907 1 Perno Shaft
 107771 2 Ralla rasamento Thrust washer
 027367 2 Cuscinetto Bearing
 125445 2 Ghiera M104x2 Ring nut
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 129118 2 Fermo ghiera Locking plate
 138651 4 Piolo Pin
 131747 2 Bronzina Bush
 117569 1 SpinaD12x40 Pin D12x40
066758
066758
066758
066758
M104x2
 028219 4 Anello OR O.ring
 131592 1 Manicotto Sleeve
 025077 1 Anello Ring
 125551 10 Vite M12x90 Bolt M12x90
 138654 1 Scatola differenziale Differential housing
 20807 2 Vite M8x80 Bolt M8x80
 30720 1 Tappo Plug
 139131 1 Supporto Support
 28527 1 Anello OR O.ring
 28121 2 Anello OR O.ring
 139139 1 Pistone bloc. diff. Piston
 24776 2 Anello seeger 20x1.75 Snap ring 20x1.75
 139141 1 Perno Shaft
 139140 1 Bussola 35.93x20x32 Bush 35.93x20x32
 125756 2 Molla Spring
 130311 1 Forcella Fork
 28557 2 Anello OR O.ring
 129032 1 Distanziale Spacer
 126143 1 Coperchio Cover
 20793 2 Vite M8x30 Bolt M8x30
 066748 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 143874 6 Disco freno Brake plate
 136155 6 Controdisco freno Brake drive-plate
 136648 2 Mozzo traino freno Hub
 134740 2 Controdisco freno Brake drive-plate
 066616 2 Kit ritorno pistone Brake mechanism return kit
 141259 2 Pistone freno Brake piston
 133757 2 Anello OR O.ring
 139231 2 Anello OR O.ring
 139359 2 Semiasse Half-sha
 127920 6 Vite M8x20(Atbl.) Bolt M8x20(Self lock.)
 132622 2 Rondella 35x9x5 Washer 35x9x5
 136122 2 Leva comando freni Brakes lever
 133680 1 Molla torsione DX RH Spring
 133681 1 Molla torsione SX LH Spring
 137861 2 Bronzina 34x26.5x1 Bush 34x26.5x1
 137860 2 Distanziale 38x26.3x17 Spacer 38x26.3x17
 138815 2 Albero comando freni Brakes shaft
 32990 2 Anello OR O.ring
 116792 2 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 137864 2 Vite M6x1x16 Bolt M6x1x16
 137858 2 Staffa fermo leva Braket
 28349 2 Sfera D6.5 Ball D6.5
 138442 2 Vite M8x1x23.5 Bolt M8x1x23.5
 138337 2 Dado M15x1.5x4.5 Nut M15x1.5x4.5
 132689 2 Corpo attuatore a camma Cam
 138338 2 Fermo leva Lever lock
 146821 1 Interruttore Switch
 119907 20 Prigioniero Stud 068045
 068045 2 Kit mozzo ruota Wheel hub kit
 028579 2 Anello OR O.ring
 118370 4 Cuscinetto Bearing
 125233 2 Anello Lockring
 139633 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 125186 2 Corona Z 77 Crown gear Z77
 125190 16 Bussola centraggio mozzo Centering bush
 119906 16 Vite M14x1.5x65 (Atbl.) Bolt M14x1.5x65 (Self lock)
 047702 2 Anello di tenuta Seal ring
 066055 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier kit
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 128731 6 Ralla 60x40x1.5 Thrust washer 60x40x1.5
 028297 16,8 Rullino (a decine) Needle bearings (by tens)
 128714 6 Ingranaggio Z=31 Gear Z=31
 028370 0,6 Rullino (a decine) Needle bearings (by tens)
 125134 6 Ralla 60x11x3 Thrust washer 60x11x3
 132319 6 Ralla 60x11x3 Thrust washer 60x11x3
 125229 6 Vite M10x50 (Atbl.) Bolt M10x50 (Self lock.)
 024877 2 Anello seeger Snap ring
 138940 2 Semiasse Z=13 Half-shaft Z=13
 131299 2 Bussola collegamento Coupling bushing
125280
028632
138818
134619
028158
133894
139830
021166
021314
138738
138739
104988
130532
121618
131954
025311
021579
125280
028632
132665
134619
028158
133894
132664
132673
021166
021314
138738
138739
104988
130532
121618
131954
025311
021579
021558
065597
125545
117140
125831
125808
134186
134187
134188
134189
134190
134191
134192
134193
134194
134195
027351
131296
028510
116722
126018
117362
022411
021105
117171
066148
066591
133035
133235
138993
125551
027367
125445
128440
129118
133036
025077
124062
117569
131592
116898
028219
116896
138651
020807
030720
139131
028527
028121
139139
024776
139141
139140
125756
131633
028557
129032
126143
020793
132690
136139
136137
021313
132687
132677
133758
134537
133759
024378
134539
136140
135045
066616
066748
132690
136139
136137
021313
132687
132677
133758
134537
133759
024378
134539
136140
135045
066616
127920
132622
136122
133680
133681
137861
137860
137863
032990
116792
137864
137858
021580
138337
138338
133552
132689
047705
118370
092270
123733
117107
138682
125190
119906
117181
138133
021391
066525
119907
115640
121123
020510
137312
028371
028087
138135
137983
131299
133029
136540
024384
024384
021375
135152
040710
131337
134216
133566
020803
135151
135184
028561
136528
134008
135190
134359
066598
066599
139413
133070
135859
028131
131368
020777
131217
021570
021570
131364
125280
139449
139441
030368
023260
021322
072259
020852
131158
139278
130393
023272
130663
132634
028560
021561
021557
021582
021009
138550
028571
020858
025485
138645
138787
024800
026160
129885
129886
028041
133824
025067
135020
129901
133924
133972
025031
133912
129896
133905
138790
138788
135198
024321
133823
129903
025829
025735
024785
138383
025808
135247
131125
027554
024800
026160
129886
131133
132875
132637
131136
025039
131137
131373
131124
131138
123918
129924
028623
138397
131141
026190
129886
024321
027554
132876
132867
046305
046306
046308
046307
046304
046303
046301
046302
046300
025053
138548
046329
046330
046328
046327
046314
046326
046325
139008
020780
131159
028613
025484
025808
138787
131151
025829
129886
131374
028604
066620
028131
132887
021558
133318
125209
123918
123921
028121
025063
138118
023288
138003
071352
028270
021393
130299
138549
117385
117330
130404
028205
138308
138309
024772
130303
133317
049201
132865
024444
130305
130304
133331
023259
023259
132896
130306
021407
134125
134126
134076
028114
133040
133039
021373
132912
132919
139934
134084
134074
134089
132670
024898
132928
021581
023286
021391
130242
131328
131329
139862
132927
132917
028129
132922
132929
132914
134075
020807
023260
021322
041635
139861
134086
136529
139920
134012
133998
133994
020805
023260
021322
134000
138575
020786
020780
138571
022116
138659
023050
020842
138569
130251
021216
023072
138570
139413
131217
030745
021572
023272
021558
139349
138385
138386
020852
021583
023287
030773
125280
139350
021322
023260
030368
028560
072259
139413
131217
030745
021572
023272
021558
139349
138385
138386
020852
021583
023287
030773
125280
139350
021322
023260
030368
028560
072259
139413
131217
030745
021572
023272
021558
139349
138385
138386
020852
021583
023287
030773
125280
139350
021322
023260
030368
028560
072259
137823
024800
026160
129885
129886
028041
138392
025067
135020
129901
133924
138574
025031
133912
129896
133905
138790
138788
135198
024321
138358
129903
025829
025735
024785
138383
028571
138387
021410
021009
138550
030720
025808
137647
133174
025809
082020
082021
082022
125829
025053
138362
028015
129886
138359
140332
025067
133980
138574
020852
133372
024790
125830
026188
138363
024321
021558
138786
138788
138790
140126
129896
133912
025031
129901
140116
028041
139389
025809
082020
082021
082022
125829
025053
133980
138574
025067
140332
138368
129901
025031
133912
129896
140126
138790
138786
021558
028372
024321
139392
138366
025066
138365
138381
138377
138378
139348
139347
025021
140141
138372
028015
137825
138369
133379
028350
138364
138398
020852
024799
079175
026190
106866
106867
106868
140117
140116
138399
138394
138391
106866
106867
106868
024799
025809
028528
139343
020852
025485
139344
028131
129924
123918
028624
139341
028548
139338
021558
138787
139342
028534
138384
141113
141112
025009
141114
139339
024780
025818
026190
138395
027534
028623
138397
133373
135190
020803
133566
028561
138575
020786
020780
138571
022116
138659
023050
020842
138569
130251
021216
023072
138570
125827
138568
138390
138553
142658
138554
141801
020803
149995
045062
045063
045064
138552
138643
023287
138645
143687
138644
134919
140304
140334
139990
023281
140335
138764
138763
137595
117385
134513
133387
138572
020780
028531
140336
140305
140303
140333
141399
 021558 1 Tappo M10x1 Plug M10x1
 145532 2 Tromba trave Beam trumpet
 028562 4 Anello OR O.ring
 140473 1 Cilindro freno SX Brake cylinder LH
 125280 3 Tappo M30x2 Plug M30x2
 028111 2 Anello OR O.ring
 143287 1 Corpo centrale Central body
 140472 1 Cilindro freno DX Brake cylinder RH
 137474 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 128632 2 Molla tazza Belleville washer
 144558 2 Boccola Bush
 116962 2 Bronzina Bush
 145761 2 Anello di tenuta Seal ring
 027693 2 Snodo sferico Spherical bearing
 128631 2 Molla tazza Belleville washer
 021334 2 Vite M12x110 Bolt M12x110
 021364 22 Vite M16x150 Bolt M16x150
 139147 2 Prigioniero M16x2 Stud M16x2
 022128 2 Dado M16x2 Nut M16x2
 121618 1 Supporto sfiato Breather support
 092270 2 Tappo M22x1.5 Plug M22x1.5
 023273 2 Rondella Washer
 021397 2 Vite M8x45 Bolt M8x45
 143296 1 Tubo ricircolo olio Oil pip
 147890 1 Asta guida SX LH Steering arm assy
 351504 2 Snodo sferico Ball joint
 070787 2 Dado M24x1.5 Nut M24x1.5
 352297 1 Tirante SX LH Tie rod
 137958 1 Martinetto Steering cylinder
 146962 1 Calotta SX Swivel housing
 022446 2 Dado M24x1.5 Nut M24x1.5
 135573 2 Vite M22x55 Bolt M22x55
 137717 2 Bussola Bush
 119906 2 Vite M14x65 Bolt M14x65
 140224 2 Anello di tenuta Seal ring
 125161 2 Bronzina Bush
 049078 1 Stelo Rod
 049077 1 Testata martinetto Cylinder head
 049079 1 Kit guarnizioni Seal kit
 138855 4 Vite M16x130 Bolt M16x130
 022129 4 Dado M16 Nut M16

147890/889
147890/889
147890
LH
137958
137958
137958
128278 8 Bussola Bush
 126923 16 Vite M16x38 Bolt M16x38
 024210 3 Ingrassatore M6x1 Greaser nipple M6x1
 130632 2 Perno snodo King pin
 146961 1 Calotta DX RH Swivel housing
 130631 1 Perno snodo King pin
 147459 1 Staffa sensore Sensor bracket
 139107 1 Sensore Sensor
 020778 2 Vite M8x20 Bolt M8x20
 139103 1 Rondella sensore Sensor washer
 021758 1 Vite Screw
 143201 1 Staffa attacco connettore Plug bracket
 147889 1 Asta guida DX RH Steering arm assy
 352296 1 Tirante DX RH Tie rod 147889
 066677 1 Kit coppia conica 12/33 Bevel gear set 12/33
 113717 1 Rondella fermo ghiera Lockwasher 066677
 115054 1 Ghiera M40x1.5 Ring nut M40x1.5 066677
 125829 2 Rondella Washer 066677
 138692 1 Distanziale elastico Collapsible spacer 066677
 134186 - Spessore 2.50mm Shim 2.50mm
 027351 1 Cuscinetto Bearing
 027350 1 Cuscinetto Bearing
 123402 1 Rondella Washer
 028532 1 Anello OR O.ring
 145050 1 Anello di tenuta Seal ring
 141546 1 Flangia Flange
 024789 1 Anello seeger D34 Snap ring D34
 134187 - Spessore 2.60mm Shim 2.60mm
 134188 - Spessore 2.70mm Shim 2.70mm
 134189 - Spessore 2.80mm Shim 2.80mm
 134190 - Spessore 2.90mm Shim 2.90mm
 134191 - Spessore 3.00mm Shim 3.00mm
 134192 - Spessore 3.10mm Shim 3.10mm
 134193 - Spessore 3.20mm Shim 3.20mm
 134194 - Spessore 3.30mm Shim 3.30mm
 134195 - Spessore
 066165 1 Kit differenziale Differential kit
 133035 2 Perno Shaft 066165
 117171 4 Ralla Thrust washer 066165
 113883 2 Disco blocc. diff. Diff. plate
 113880 10 Controdisco blocc. diff. Diff. drive plate
 113879 8 Disco blocc. diff. Diff. plate
 027367 2 Cuscinetto Bearing
 125445 2 Ghiera M104x2 Ring nut M104x2
 129118 2 Placchetta fermo ghiera Locking plate
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 125551 10 Vite M12x90 Bolt M12x90
 140478 1 Scatola differenziale Differential housing
 117569 1 Spina D12x40 Pin D12x40
 131747 2 Boccola Bush
 641647 2 Doppio giunto Double joint from s/n 972 - was 148184
 046189 2 Forcella (lato diff.) Fork (diff. Side)
 046172 2 Corpo centrale Central body
 046221 4 Crociera Spider
 046222 16 Anello arresto Lockring
 044146 2 Forcella (lato ruota) Fork (wheel side)
 145553 2 Ralla Thrust washer
 146945 2 Rondella Washer
 147349 2 Anello Ring
 066616
 136112 6 Disco freno Brake plate
 136155 6 Controdisco freno Brake drive plate
 136648 2 Mozzo traino freno Brake disc carrier
 134740 2 Controdisco freno Brake drive plate
 066748
 138935 2 Pistone freno Brake piston
 141937
 141939
 Kit self-adjust Self-adjust kit
 Kit self-adjust Self-adjust kit
 Anello OR O-ring
 Anello OR O-ring
 127920 6 Vite M8x20 Bolt M8x20
 132622 2 Rondella Washer
 136122 2 Leva comando freni Brakes control lever
 133680 1 Molla torsione DX Spring RH
 133681 1 Molla torsione SX Spring LH
 137861 2 Bronzina Bush
 137860 2 Distanziale Spacer
 138815 2 Albero comando freni
 032990 2 Anello OR O.ring
 137864 2 Vite M6x16 Bolt M6x16
 028349 2 Sfera D6.5 Ball D6.5
Brakes control shaft
 138337 2 Dado M16x1.5 Nut M16x1.5
 138338 2 Fermo leva Lock-lever bolt
 132689 2 Corpo attuatore a camma Cam
 137858 2 Staffa fermo leva Lock-lever bracket
 138442 2 Vite M8x23.5
 068051 1 Kit mozzo ruota Wheel hub kit
 116957 10 Prigioniero Stud 068051
 047702 2 Anello di tenuta Seal ring
 141591 4 Cuscinetto Bearing
 028579 2 Anello OR O.ring
 125233 2 Anello Ring
 125190 16 Bussola di centraggio Centering bush
 119906 16 Vite M14x65 Bolt M14x65
 139633 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 125186 2 Corona Z77 Crown gear Z77
 125229 6 Vite M10x50 Bolt M10x50
 028370 0.6 Rullini (a decine) Bearing needles (by tens)
 132319 6 Ralla Thrust washe
 125134 6 Ralla Thrust washer
 128714 6 Ingranaggio Z=31 Gear Z=31
 028297 16.8 Rullini (a decine) Bearing needles(by tens)
 128731 6 Ralla Thrust washer
 066055 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier assy
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 021397 2 Vite M8x45 Bolt M8x45
 Coperchio protezione Protection cover 133443
 133443 1 Kit cablaggio potenziometro Potentiometer kit
 028368 2 Fascetta Clamp
 020701 2 Vite M4x20 Bolt M4x20
 023060 2 Rondella piana Washer
 131897 1 Potenziometro Potentiometer
 024859 1 Anello seeger D34 Snap ring D34
 131894 1 Perno com. potenziometro Potentiometer-control pin
 028111 1 Anello OR O.ring
 130430 1 Rondella Washer
134715 1
 140367 1 Perno snodo calotta King pin
 131283 1 Piastrina fissaggio Locking plate 133443
 130608 1 Connettore Connector 133443
 024212 1 Ingrassatore M6x1 90° Greaser M6x1 90°
 021558 1 Tappo M10x1 Plug M10x1
 149225 2 Tromba trave Beam trumpet
 028562 4 Anello OR O.ring
 140473 1 Cilindro freno SX Brake cylinder LH
 125280 3 Tappo M30x2 Plug M30x2
 028111 2 Anello OR O.ring
 149226 1 Corpo centrale Central body
 140472 1 Cilindro freno DX Brake cylinder RH
 137474 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 128632 2 Molla tazza Belleville washer

 144558 2 Boccola Bush
 116962 2 Bronzina Bush
 145761 2 Anello di tenuta Seal ring
 027693 2 Snodo sferico Spherical bearing
 128631 2 Molla tazza Belleville washer
 021334 2 Vite M12x110 Bolt M12x110
 021364 24 Vite M16x150 Bolt M16x150
 023260 2 Rondella Washer
 021591 2
 116792 2 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 121618 1 Supporto sfiato Breather support
 149227
 023273 2 Rondella Washer
021397 2 Vite M8x45 Bolt M8x45
Tappo M10x1 Plug M10x1
 Tubo ricircolo olio
 140805 2 Asta guida Steering arm assy
 351504 2 Snodo sferico Ball joint
 070787 2 Dado M24x1.5 Nut M24x1.5
 351974 2 Tirante Tie rod
 643143 1 Martinetto Steering cylinder
 146962 1 Calotta SX LH Swivel housing
 022446 2 Dado M24x1.5 Nut M24x1.5
 135573 2 Vite M22x55 Bolt M22x55
 137717 2 Bussola Bush
 119906 2 Vite M14x65 Bolt M14x65
 140224 2 Anello di tenuta Seal ring
 125161 2 Bronzina Bush
 049345 1 Stelo Rod
 049077 1 Testata martinetto Cylinder head
 049344 1 Kit guarnizioni Seal kit
 138855 4 Vite M16x130 Bolt M16x130
 022129 4 Dado M16 Nut M16
 128278 8 Bussola Bush
 126923 16 Vite M16x38 Bolt M16x38
 024210 4 Ingrassatore M6x1 Greaser nipple M6x1
 130632 2 Perno snodo King pin
 146961 1 Calotta DX RH Swivel housing
 130631 2 Perno snodo King pin
 028412 2 Fascetta Clamp
 643612 1 Sensore Sensor
 143201 1 Staffa attacco connettore Receptacle bracke
 066941 1 Kit coppia conica 15/37 Bevel gear set 15/37
 113717 1 Rondella fermo ghiera Lockwasher
 115054 1 Ghiera M40x1.5 Ring nut M40x1.5
 125829 2 Rondella Washer
 138692 1 Distanziale elastico Collapsible spacer
 134186 - Spessore 2.50mm Shim 2.50mm
 134187 - Spessore 2.60mm Shim 2.60mm
 134188 - Spessore 2.70mm Shim 2.70mm
 134189 - Spessore 2.80mm Shim 2.80mm
 134190 - Spessore 2.90mm Shim 2.90mm
 134191 - Spessore 3.00mm Shim 3.00mm
 134192 - Spessore 3.10mm Shim 3.10mm
 134193 - Spessore 3.20mm Shim 3.20mm
 134194 - Spessore 3.30mm Shim 3.30mm
 134195 - Spessore 3.40mm Shim 3.40mm
 027351 1 Cuscinetto Bearing
 027350 1 Cuscinetto Bearing
 123402 1 Rondella Washer
 028532 1 Anello OR O.ring
 145050 1 Anello di tenuta Seal ring
 028523
 137517 1 Distanziale Spacer
 137959 1 Flangia Flange
 024789 1 Anello seeger D34 Snap ring D34
066941
066941
066941
066941
 Anello OR
 066165 1 Kit differenziale Differential kit
 133035 2 Perno Shaft
 117171 4 Ralla Thrust washer
 113883 2 Disco blocc. diff. Diff. plate
 113880 10 Controdisco blocc. diff. Diff. drive plate
 113879 8 Disco blocc. diff. Diff. plate
 027367 2 Cuscinetto Bearing
 125445 2 Ghiera M104x2 Ring nut M104x2
 129118 2 Placchetta fermo ghiera Locking plate
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 125551 10 Vite M12x90 Bolt M12x90
 140478 1 Scatola differenziale Differential housing
 117569 1 Spina D12x40 Pin D12x40
 131747 2 Boccola Bush
 641647 2 Doppio giunto Double joint
 046189 2 Forcella (lato diff.) Fork (diff. side)
 046172 2 Corpo centrale Central body
 046221 4 Crociera Spider
 046222 16 Anello arresto Lockring
 044146 2 Forcella (lato ruota) Fork (wheel side)
 145553 2 Ralla Thrust washer
 146945 2 Rondella Washer
 147349 2 Anello arresto Lock ring
 066616 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 143874 6 Disco freno Brake plate
 136155 6 Controdisco freno Brake drive plate
 136648 2 Mozzo traino freno Hub
 134740 2 Controdisco freno Brake drive plate
 066748 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 138935 2 Pistone freno Brake piston
 141937 2 Anello OR O-ring
 141939 2 Anello OR O-ring
 127920 6 Vite M8x20 Bolt M8x20
 132622 2 Rondella Washer
 136122 2 Leva comando freni Brakes control lever
 133680 1 Molla torsione DX Spring RH
 133681 1 Molla torsione SX Spring LH
 137861 2 Bronzina Bush
 137860 2 Distanziale Spacer
 138815 2 Albero comando freni Brakes control shaft
 032990 2 Anello OR O.ring
 138337 2 Dado M16x1.5 Nut M16x1.5
 138338 2 Fermo leva Lock-lever bolt
 132689 2 Corpo attuatore a camma Cam
 137858 2 Staffa fermo leva Lock-lever bracket
 137864 2 Vite M6x16 Bolt M6x16
 138442 2 Vite M8x23.5 Bolt M8x23.5
 028349 2 Sfera D6.5 Ball D6.5
 068051 1 Kit mozzo ruota Wheel hub kit
 116957 5 Prigioniero Stud
 047702 2 Anello di tenuta Seal ring
 141591 4 Cuscinetto Bearing
 028579 2 Anello OR O.ring
 125233 2 Anello Ring
 125190 16 Bussola di centraggio Centering bush
 119906 16 Vite M14x65 Bolt M14x65
 139633 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 125186 2 Corona Z77 Crown gear Z77
 125229 6 Vite M10x50 Bolt M10x50
 028370 0.6 Rullini (a decine) Bearing needles (by tens)
 132319 6 Ralla Thrust washe
 125134 6 Ralla Thrust washer
 128714 6 Ingranaggio Z=31 Gear Z=31
 028297 16.8 Rullini (a decine) Bearing needles(by tens)
 128731 6 Ralla Thrust washer
 066055 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier assy
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 143716 1 Trave Axle housing
 033481 2 Anello tenuta Seal ring
 143725 2 Boccola Bush
 104988 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 121618 1 Prolunga sfiato Breather extension
 141876 4 Anello cassetto Seal ring
 140869 4 Cuscinetto Bearing
 116962 2 Bronzina Bush
 126403 2 Anello tenuta Seal ring
 143717 1 Supporto differenziale Differential support
 126022 4 Vite Bolt
 072235 4 Bussola Bush
 087660 2 Spina D15x35 Pin D15x35
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 125827 11 Vite M12x33 Bolt M12x33
 144071 2 Boccola bush
 126923 16 Vite M16x38 Bolt M16x38
 143239 4 Perno snodo King pin
 143523 - Spessore 0.15mm Shim 0.15mm
 143524 - Spessore 0.20mm Shim 0.20mm
 143525 - Spessore 0.25mm Shim 0.25mm
 148165 1 Calotta SX Swivel housing LH
 143727 2 Asta guida Steering arm assy
 351504 2 Snodo sferico Ball joint 143727
 070787 2 Dado M24x1.5 Nut M18x1.5 143727
 352265 2 Tirante Tie rod 143727
 125390 2 Bronzina Bush
 127684 2 Anello tenuta Seal ring
 124748 2 Vite M16x100 Bolt M16x100
 022129 2 Dado M16x2 Nut M16x2
 022431 2 Dado M20x1.5 Nut M20x1.5
 049949 1 Kit guarnizioni Seals kit 145847
 145847 1 Martinetto Steering cylinder
 021231 6 Vite M20x80 Bolt M20x80
 148164 1 Calotta DX Swivel housing RH
 049950 1 Stelo completo Rod 145847
 049951 2 Testata martinetto Cylinder head
 068221 1 Kit coppia conica Z13/32 Bevel gear/Pinion Z13/32
 125829 2 Rondella Washer 068221
 126369 1 Distanziale elastico Collapsible spacer 068221
 028125 1 Anello OR O.ring 068221
 143003 1 Rondella Washer 068221
 133548 1 Ghiera M24x1.5 Ring nut M24x1.5 068221
 134186 - Spessore 2.5mm Shim 2.5mm
 134187 - Spessore 2.6mm Shim 2.6mm
 134188 - Spessore 2.7mm Shim 2.7mm
 134189 - Spessore 2.8mm Shim 2.8mm
 134190 - Spessore 2.9mm Shim 2.9mm
 134191 - Spessore 3.0mm Shim 3.0mm
 134192 - Spessore 3.1mm Shim 3.1mm
 134193 - Spessore 3.2mm Shim 3.2mm
 134194 - Spessore 3.3mm Shim 3.3mm
 134195 - Spessore 3.4mm Shim 3.4mm
 027395 1 Cuscinetto Bearing
 027350 1 Cuscinetto Bearing
 025541 1 Anello di tenuta Seal ring
 143592 1 Flangia Flange
 068007 1 Kit ingr. differenziale Differential kit
 115730 2 Ralla Thrust washer 068007
 115731 1 Perno Pin 068007
 145841 1 Spina D7x91 Pin D7x91 068007
 148314 2 Controdisco Counter disc 068007
 145833 1 Scatola differenziale Differential housing
 142987 1 Coperchio scatola diff. Differential housing cover
 027256 2 Cuscinetto Bearing
 107400 2 Ghiera Ring nut
 143789 2 Fermo ghiera Locking plate
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 642042 12 Vite M10x30 Bolt M10x30
 143726 2 Doppio giunto Double joint
 046445 2 Forcella (lato diff.) Fork (diff. Side) 143726
 046279 2 Corpo centrale Central body 143726
 046297 4 Crocera Spider 143726
 040953 16 Anello d’arresto Lock ring 143726
 040990 16 Anello d’arresto Lock ring 143726
 040991 16 Anello d’arresto Lock ring 143726
 040994 16 Anello d’arresto Lock ring 143726
 046444 2 Forcella (lato ruota) Fork (wheel side) 143726
 142981 2 Rondella rasamento Thrust washer
 145367 2 Rondella Washer
 143597 2 Anello arresto Lock ring
 148307 2 Anello tenuta Seal ring
 118370 4 Cuscinetto a rulli Bearing
 148285 2 Distanziale Spacer
 068219 2 Kit mozzo ruota Wheel hub kit
 147720 16 Prigioniero Stud 068219
 028267 2 Anello OR O.ring
 125344 2 Anello arresto Lock ring
 148258 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
148257 2 Ghiera M90x2 Ring nut M90x2
 148306 6 Vite M10x12 Bolt M10x12
 125452 2 Corona epicicloidale Z=60 Crown gear Z=60
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 020490 4 Vite Bolt
 068009 2 Kit treno portasatelliti Planetary carrier assy
 135947 8 Ingranaggio Z23 Gear Z23
 028370 44,8 Dec. rullini 5x10 Needles bearing (by ten)
 024793 8 Anello seeger D.38 Snap ring D.38
 135366 8 Ralla Thrust washer
 148259 2 Fermo ghiera Locking plate
 641501 1 Tromba SX trave LH leg housing
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 145465 2 Tappo M24x1.5 Plug M24x1.5
 117339 2 Spina D16x40 Pin D16x40
 116792 2 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 021570 1 Tappo Plug
 150290 1 Cilindro freno SX LH Brake cylinder
 104988 1 Sfiato M10x1 Breather M10x1
 149000 1 Corpo centrale trave Central body
 150289 1 Cilindro freno DX RH Brake cylinder
 641500 1 Tromba DX trave RH leg housing
 131954 2 Bronzina Bushing
 025311 2 Anello di tenuta Seal ring
 144065 26 Vite M16x160 Bolt M16x160
 021428 4 Vite M12x65 Bolt M12x65
 068015 1 Kit coppia conica Z12/37 Bevel gear set
 125831 2 Rondella Washer 068015
 126142 1 Distanziale elastico Collapsible spacer 068015
 028623 1 Anello OR O.ring 068015
 141896 1 Rondella Washer 068015
 145262 1 Dado M30x2 Nut M30x2 068015
 127041 - Spessore 2.5mm Shim 2.5mm
 127042 - Spessore 2.6mm Shim 2.6mm
 127043 - Spessore 2.7mm Shim 2.7mm
 127044 - Spessore 2.8mm Shim 2.8mm
 127045 - Spessore 2.9mm Shim 2.9mm
 127046 - Spessore 3.0mm Shim 3.0mm
 127047 - Spessore 3.1mm Shim 3.1mm
 127048 - Spessore 3.2mm Shim 3.2mm
 127049 - Spessore 3.3mm Shim 3.3mm
 127050 - Spessore 3.4mm Shim 3.4mm
 145578 1 Cuscinetto Bearing
 145577 1 Cuscinetto Bearing
 132193 1 Anello di tenuta Seal ring
 145554 1 Disco freno + flangia Brake disc with flange
 068205 1 Kit ingr. differenziale Differential kit
 147390 4 Ralla Trust washer 068205
 147516 2 Perno sat. diff. corto Short differential pin 068205
 147517 1 Crociera Spider 068205
 142994 3 SpinaD7x124 Pin D7x124 068205
 147391 2 Controdisco blocc. diff. Diff. counter disc 068205
 147372 1 Perno sat. diff. lungo Long differential pin 068205
 141895 1 Coperchio scatola diff. Doff. housing cover
 127925 12 Vite M10x40 Bolt M10x40
 124062 2 Bronzina Bushing
 027367 2 Cuscinetto Bearing
 125445 2 Ghiera M104x2 Ring nut M104x2
 143789 2 Fermo ghiera Locking plate
 128440 2 Vite M6x10 Bolt M6x10
 147515 1 Scatola differenziale Differential housing
 141601 1 Manicotto Sleeve
 142336 4 Piolo Pin
 028219 4 Anello OR O.ring
 020809 2 Vite M8x90 Bolt M8x90
 146765 1 Coperchio Cover
 028502 2 Anello OR O.ring
 028121 2 Anello OR O.ring
 139139 1 Pistone bloc. diff. Piston
 024736 2 Anello seeger D.20 Snap ring D.20
 146769 1 Bussola Bush
 125756 2 Molla Spring
 146768 1 Pistone comando forcella Control piston
 146304 1 Forcella innesto bloc. diff. Fork
 146770 1 Distanziale Spacer
 020781 2 Vite M8x25 Bolt M8x25
 146766 1 Coperchio Cover
 021570 1 Tappo Plug
 024877 2 Anello seeger D36 Snap ring D36
 131299 2 Bussola collegamento Connecting bushing
 143253 2 Semiasse Z15 Half-shaft Z15
 147555 2 Semiasse Half-shaft
 149816 2 Pacco dischi freno Brake disc assy
 066975 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 066976 2 Kit self-adjust Self-adjust kit
 141596 2 Pistone freno Brake piston
 141605 2 Anello OR O.ring
 133758 2 Anello OR O.ring
 148307 1 Anello di tenuta Seal ring
 118370 2 Cuscinetto Bearint
 068100 2 Kit mozzo ruota Wheel hub kit
 147720 20 Prigioniero Stud 068100
 028579 2 Anello OR O.ring
 148284 2 Distanziale Spacer
 141594 2 Corona epic. Z81 Crown gear Z81
 141886 2 Anello arresto Lock ring
 148306 6 Vite M10x12 Bolt M10x12
 148257 2 Ghiera M90x2 Ring nut M90x2
 148259 2 Fermo ghiera Locking plate
 148288 2 Mozzo fermo corona Wheel carrier
 068404 2 Kit treno portasatellite Planetary carrier assy
 020490 4 Vite M8x20 Bolt M8x20
 125280 2 Tappo M30x2 Plug M30x2
 025052 12 Anello seeger D72 Snap ring D72
 145491 12 Ralla rasamento Thrust washer
 141859 6 Cuscinetto a rulli Rollers bearing
 145579 6 Ingranaggio sat. epic. Z31 Gear Z31
 145138 6 Ralla Thrust washer
 024805 6 Anello seeger D50 Snap ring D50
 126064 2 Vite M16x95 Bolt M16x95
 094205 2 Bussola Bush
 143527 1 Supporto pinza freno Brake caliper support
 642114 1 Pinza freno Brake caliper
 021477 2 Vite 8.8 Bolt 8.8
 149830 1 Staffa attacco cavo Cable bracket

Perkins Motor Parçaları




Uğurlu makina olarak perkins motor yedek parçaları için geniş stok imkanı ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duyarız.Orjinal ve alternatif yedek parça imkanı ile sizlere ekonomik açıdanda seçenek sunmaktayız. Siparişiniz halinde aynı gün içerisinde sevkiyat yaparak zaman kaybınızı en aza indirmekteyiz. İş makinalarında çıkan RG.AB.XM.NK.AK.AA.NM.NL.HP.PJ.RE.NH.UB.KR.AR. Grubu motor parçaları stoklarımızda mevcuttur.



Hidromek Yedek Parça






Firmamız Hidromek Yedek Parçaları konusunda yılların vermiş olduğu deneyimle sizlere en hızlı en ekonomik ve en geniş stok imkanıyla hizmet etmektedir.Hidromek iş makinaları konusunda orjinal yedek parça tavsiye etmekteyiz.Aynı zamanda geniş katalok imkanıyla istemiş olduğunuz yedek parçaları en kısa zamanda tespit edip sizlere ulaştırmaktayız,Hidromek Modelleri olan 102B,102S,101B,101S,100B,100S.HMK490,HMK370.HMK300,HMK220.HMK200,HMK140.Makinaların yedek parçalarının satışını yapan firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar,

JENERATÖR